,

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU (Kadınlara Özel)

KADINLARA İÇİN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Doğum günü kutlamaları için insanların artık farklı şeyler beklediği aşikar…  Özel gün kutlamalarına önem veren herkes (ki “benim için önemli değil..” diyenlerin de çoğu karşılığında ne yapacağını bilmediği ve onun stresini yasamamak için  önemsemiyor görünüyor..!) doğum gününün bir önceki yıla göre biraz daha farklı daha keyifli ve unutulmaz olmasını ister…

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu için Neden Biz?

Kim istemez; doğum gününde özel olmayı, özel hissetmeyi, sevdiği insanlarının kendisinin mutluluğu için çabaladığını, bunun için emek harcadığını görmeyi kim istemez…

İşte benzer şeylerden sıkılıp farklı doğum günü organizasyonu programları yapmak isteyen sevgililer, eşler, aileler için muhteşem ortamlar ve çok özel senaryolar oluşturduk. 

Ankara’da şehrin merkezinde muhteşem Doğum Günü Organizasyonları planlayıp etkileyici sürprizler yapabileceğiniz bir yer var artık… Sürprizhane Ankara…

Romantizmde zirve, görsellikte çok ama çok iddialı, etkileyicilikte ise yeni bir çağ açıyoruz… Unutulmaz anlar, %100 memnuniyet ve gülen yüzler… Aşka dair her şey Sürprizhane Ankara’da…

Bir Kadına Doğum Günü Sürprizi Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken Bir Çok Ayrıntı Bulunmaktadır.

Erkeklere nazaran kadınlar için doğum günü sürprizi yapmak daha kolay ve daha fazla alternatif olsa da kadınlara da doğum günü sürprizi yapmanın çok ince ayrıntıları vardır.

Erkek yada kadın her iki tarafa da doğum günü sürprizi yapmanın ortak noktasının, kendisini özel hissetmesini sağlamak olduğunu biliyoruz.

Ancak kadınlara doğum günü sürprizi yapmak için dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanabilir: 

  • En önemli kural sevdiğiniz kadının doğum gününü asla ama asla unutmamalısınız! 🙂
  • Doğum gününe 1-2 gün kala bir şeyler planlamaya başlamak yerine özel bir şeyler yapmak için biraz daha erken araştırmaya başlamanız faydalı olacaktır. (Bunun avantajını sonraki zamanlarda göreceksiniz!)
  • Özellikle sevdiği erkek tarafından gün içinde farklı sürprizler yapılsa da romantizm temasının muhakkak olması gerekir.
  • Organizasyon planlaması için profesyonel destek almanızın yanında muhakkak sizin de emeğinizin olduğunu hissettirmeniz gerekir. (Bu konuda organizatörlerimize ayrıca danışabilirsiniz.)
  • Kadınlar erkeklere göre daha ayrıntıcı olduğundan organizasyon içerisinde kendisini özel hissettirecek ayrıntılara yer vermeniz gerekir.
  • Hangi şarkıları daha çok sevdiğini, beğendiği renkleri, fotoğraflarınızdan hangilerini sevdiğini v.b detayları biliyor olmanızda fayda olacaktır ki bunlara organizasyonda yer vermeniz gerekecektir.
  • Sürpriz anında ifadeler de önemlidir. Donuk olmamak, daha eğlenceli daha hareketli daha heyecanlı görünmek karşı tarafı da muhakkak olumlu yönde tetikleyecektir ve yapılan organizasyondan çok daha fazla keyif alınmasını sağlayacaktır.
  • Ve elbette o günkü doğum günü sürprizi beklentisini kırmak için farklı senaryolar ve kurgular oluşturmak gerekir ki unutulmaz bir doğum günü organizasyonu olsun.

       Tüm bu bilgiler ve dahası tecrübelerimiz ışığında Sürprizhane Ankara olarak sizler için unutulmayacak kadar güzel, son derece etkileyici, mutluluğunuza mutluluk katacak muhteşem sürpriz organizasyonları yapmaya hazırız…

 

Neler yapabileceğimizi öğrenmek için HEMEN ARAYIN:

REZV. İÇİN:

Tel1: 0533 4381020

Tel2: 0506 5160694

 

Sürpriz Senaryoları ve Paket İçeriği için tıklayınız.

 

HEMEN ARAYIN:

REZV. İÇİN:

Tel1: 0533 4381020

Tel2: 0506 5160694