ERKEKLER İÇİN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Doğum günü kutlamaları için erkeklerin de artık farklı şeyler beklediği aşikar…

Erkekler her ne kadar “özel günleri hep unutur  ve önemsemez ki zaten” gibi görülse ve değerlendirilse de kendisi için özenle hazırlanmış onu mutlu edecek bir organizasyonu ve eğlenceyi kim istemez Allah aşkına…

Bu nedenle erkekler için de doğum gününün bir önceki yıla göre biraz daha farklı daha keyifli ve unutulmaz olması muhakkak önemlidir.

Bir Erkeğe Doğum Günü Sürprizi Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken Ayırt Edici Özellikler:

Doğum günü sürprizinin uygulama alanı erkekler olduğu zaman iş hiçte o kadar kolay olmayabilir…

Genel olarak bir sürpriz organizasyonu planlanacak kadın yada erkek için ortak noktalar bulunsa da sürprizin detayları ve içeriği ile ilgili kadınlar ve erkekler arasında farklı beklentileri vardır.

Ortak noktalar her iki tarafta özel bir gün için kendisini özel hissettirecek şeyler bekler.

Her iki tarafta doğum gününde sevdiği insanların kendisi için emek harcadığını görmek ister

Ancak erkeklere doğum günü sürprizi yapmak için dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanabilir: 

Devamını Oku

KADINLARA İÇİN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Doğum günü kutlamaları için insanların artık farklı şeyler beklediği aşikar…  Özel gün kutlamalarına önem veren herkes (ki “benim için önemli değil..” diyenlerin de çoğu karşılığında ne yapacağını bilmediği ve onun stresini yasamamak için  önemsemiyor görünüyor..!) doğum gününün bir önceki yıla göre biraz daha farklı daha keyifli ve unutulmaz olmasını ister…

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu için Neden Biz?

Devamını Oku

ERKEKLER İÇİN SÜRPRİZ YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONU

YIldönümü  kutlamaları için erkeklerin de artık farklı şeyler beklediğini söylemek gerekir..

Erkekler her ne kadar “özel günleri hep unutur  ve önemsemez ki zaten” gibi görülse ve değerlendirilse de kendisi için özenle hazırlanmış onu mutlu edecek bir organizasyonu ve eğlenceyi kim istemez ki…

Bu nedenle erkekler için de yıldönümünüzün bir önceki yıla göre biraz daha farklı daha keyifli ve unutulmaz olması muhakkak önemlidir.

Unutulmamalıdır ki, yıldönümü kutlamasındaki en önemli ayrıntı eşlerin birbirlerine verdiği değeri göstermeleri ve yıllar geçmesine rağmen karşıdaki kişiyle birlikte olmaktan duyulan mutluluğun gösterilmesidir.

Bir Erkeğe Yıldönümü Sürprizi Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken Ayırt Edici Özellikler:

Yıldönümü sürprizinin uygulama alanı erkekler olduğu zaman iş hiçte o kadar kolay olmayabilir…

Genel olarak bir sürpriz organizasyonu planlanacak kadın yada erkek için ortak noktalar bulunsa da sürprizin detayları ve içeriği ile ilgili kadınlar ve erkekler arasında farklı beklentileri vardır.

Ortak noktalar her iki tarafta özel bir gün için kendisini özel hissettirecek şeyler bekler.

Her iki tarafta yıldönümünde sevdiği insanların kendisi için emek harcadığını görmek ister

Ancak erkeklere yıldönümü sürprizi yapmak için dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Devamını Oku

KADINLAR İÇİN SÜRPRİZ YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONU

Yıldönümü kutlamasındaki en önemli ayrıntı eşlerin birbirlerine verdiği değeri göstermeleri ve yıllar geçmesine rağmen karşıdaki kişiyle birlikte olmaktan duyulan mutluluğun gösterilmesidir.

Yıldönümlerini sadece maddi hediyelerle kutlamak duygusal bir eksiklik yaratacaktır. Bunun yerine maddi imkanların da kullanıldığı ancak daha çok duygulara hitap edecek sürprizler yapmak; birlikte olmanın, çift olmanın, hissedilen tarifsiz duyguların gösterilmesi için bir olanak sağlar.

Sürpriz Yıldönümü Organizasyonu için Neden Biz?

Devamını Oku

Ankara’da şehrin merkezinde muhteşem etkileyici bir organizasyon ile Evlilik Teklifi yapabileceğiniz bir yer var artık… Sürprizhane Ankara…
Romantizmde zirve, görsellikte çok ama çok iddialı, etkileyicilikte ise yeni bir çağ açıyoruz… Unutulmaz anlar, %100 memnuniyet ve gülen yüzler… Aşka dair her şey Sürprizhane Ankara’da…

Evlilik Teklifi organizasyonu için neden biz;
Devamını Oku

SÜRPRİZHANE  ANKARA NEDİR?

Sevdiklerinizle muhteşem sürprizler yapmanız artık çok kolay…

Sürprizhane Ankara sevdiklerinize (anne baba abla abi erkek arkadaş kız arkadaş eş sevgili v.s) muhteşem sürprizler yapabilmeniz ve onları mutlu edebilmeniz için size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ankara merkezde 3 farklı konumda  (Beşevler, Birlik, Çukurambar semtlerinde) bulunan sadece sürpriz organizasyonlar için hazırlanmış ve döşenmiş stüdyo dairelerimizde sevdiklerinize muhteşem etkileyici sürprizler yapmaya hazır olun!

SÜRPRİZHANE  ANKARA NE YAPAR?

Devamını Oku